היינות של יקב טוליפ לפסח

יקב טוליפ יקב טוב תרתי משמע

יקב טוליפ הוא בעל אג'נדה חברתית אידאולוגית המעסיק מבוגרים בעלי צרכים מיוחדים; וזה כבר מעניק לו הרבה נקודות זכות; פרט לעובדה שבדרך כלל הוא מייצר יינות טובים [מאד]. יש להוריד את הכובע בפני תופעות כאלה. אגב, זאת גם הסיבה שהיינות שלהם טובים; כן, כן. ככה זה. כמו שמסעדה שהשף שלה רע, מלשון "עושה רע", המסעדה לא תשרוד..
הנה כמה מהיינות שהופקו לקראת חג האביב הזה;

מאת: דני ססלר

היינות של יקב טוליפ לפסח

טוליפ ווייט פראנק 2020
לבן; מורכב מענבי גוורצטרמינר וסוביניון בלאן. טעמים וריחות פרחוניים מאד ופירותיים. כמו הדרים, ליצ'י עם מעט גויאבה ברקע. 11.5% אלכוהול. אפטר טייסט עשבי, חמצמץ ונעים מאד.
מתאים למאכלים לא כבדים כמו סלטים, פסטות ודגים.
מחיר: 75 ₪.

נט סוביניון 2020
100% סוביניון בלאן שיוצר מכרמים ותיקים [בני 35 שנה]. 12% אלכוהול. בעל טעמים וריחות של פירות טרופיים, אשכוליות, מעט אפרסקים, קצת חמאתי וליצ'י. חמיצות משובחת ומאוזנת, נעים מאד לשתיה. עם אפטר טייסט ארוך, רענן שמשאיר טעם של עוד. בקיצור, אחד הטובים, אם לא ה…
מתאים מאד למאכלי דגים עשירים, גבינות ארומטיות ולשתיה ללא אוכל.
מחיר: 109 ₪.

טוליפ. סירה רזרב 2018
100% ענבי סירה. בעל טעמים וריחות טובים מאד של פירות שחורים עם דובדבנים אדומים, שוקולד חלב, תבלינים ווניל. התיישן [יפה] 14 חודשים בחביות עץ. 14.5% אלכוהול. אפטר טייסט ארוך, טוב ונעים מאד [מאד].
מתאים למאכלי בשר וארוחות חג אלגנטיות.
מחיר: 129 ₪.

יקב מאיה [יקב-בת של טוליפ], מארה נוסטרום 2017
היין נוצר בשיתוף פעולה של היינן דוד בר אילן עם ייננים מיוון.
אדום; מורכב מענבי קריניאן, דוריף וסירה; ליין טעמים וארומות של תבלינים נעימים, שזיפים ודובדבנים שחורים ותותים אדומים. התיישן 12 חודשים בחביות עץ קטנות. 14% אלכוהול. גוף מלא. עם אפטר טייסט ארוך ומצוין. מתאים מאד למאכלים בשריים, שיפודים ודגים צלויים. יין משובח ביותר!
מחיר: 130 ש"ח

השארת תגובה