יינות מעוצבים – בסטייל

יין של מיכל נגרין ויקבי ירושלים

יין של מיכל נגרין ויקבי ירושלים

יקבי ירושלים ומיכל נגרין משתפים פעולה ויצרו יחד סדרה של יינות מהודרים בסטייל הוינטג'י של מיכל נגרין.

בואו נאמר בכנות, הקנקן חשוב לפחות כמו תוכנו. היינות של מיכל נגרין ויקבי ירושלים מוקפדים בעיצוב שלהם. הקופסאות הנאות מעוטרות בפרחים המפורסמים של מותג האופנה. גם התוויות על הבקבוקים עוצבו בתשומת לב יתרה.
הבחירה במגוון יינות ברמות מחיר שונות מוצלחת מאוד.
זו ללא ספק מתנה שכיף לקבל וגם כיף לצלם ולשתף.

יקבי ירושלים מרלו 2019 – הופק מענבי מרלו שתססו עם הקליפות. היין התיישן בתוך חבית עץ אלון צרפתי במשך 8 חודשים. העיצוב של תווית היין בהשראת ניחוחות הפרחים וההדרים, שילוב של פרחי הוינטג' הידועים של מיכל נגרין עם הגפנים.
מחיר: 50 ₪

יקבי ירושלים רוזה 2020 – יין שהופק מענבי פינו נואר מהאזור הגבוה של השומרון. היין תסס במכלי נירוסטה בטמפרטורה נמוכה לשמירת האופי הארומטי של הענבים. על בסיס הגוון, ורוד בהיר, וריחות תות, פטל ופריחת ההדרים עוצבה האריזה הרומנטית והעדינה.
מחיר: 90 ₪

יקבי ירושלים קברנה סוביניון רזרב 2018 – הופק מענבי קברנה סוביניון מכרמים נבחרים בהרי ירושלים. היין התיישן במרתפי היקב בחביות עץ אלון במשך 12 חודשים. האריזה עוצבה בהשראת פירות יער אדומים ושחורים, בשילוב ריחות וניל וקפה. האריזה והתווית משדרות יוקרה ווינטג'.
מחיר: 140 ₪

יקבי ירושלים פוארטה 2019 Single Vineyard – יין מחוזק, שהופק מענבי שיראז מאזור השומרון הגבוה שנבצרו בשיא הבשלתם. הענבים הושרו עם הקליפות ובסוף תהליך התסיסה נוסף ברנדי. היין התיישן בחביות עץ אלון. צבע היין ארגמני עמוק והארומה של פטל שחור, קסיס ושוקולד מריר. כנראה בשל כך הותאם להם עיצוב המזכיר פנטזיה של לילה מיסתורי.
מחיר: 190 ₪

ואנחנו שואלים – איך לא חשבו על זה קודם? כל כך מתבקש – לחבר בין סגנון הוינטאג' הייחודי של מיכל נגרין לבין יין.

  • את היינות ניתן להשיג באתר של מיכל נגרין, במרכז המבקרים של יקבי ירושלים במשכנות שאננים ובחנויות היין.

השארת תגובה