המבורגרים חדשים במסעדת NG

מאת: עדי סביון.

האווירה נעימה, מזכירה ביסטרו צרפתי, במסעדת NG בנווה צדק. הגענו למסעדת NG על מנת לטעום את ליין ההמבורגרים החדש שלה, Farm to Table Burgers.

הבשר מיושן בחדרי יישון פרטיים, הבקר מגודל בישראל ובעל תו תקן "חי-בריא" לגידול הוגן של בעלי חיים.
פתחנו עם יין אפיק של שאטו גולן, בציר 2013. יין נעים שהתאים לטרטר הבקר שהזמנו. הטרטר, עשוי מפילה ושייטל, הגיע עם חלמון ביצת שליו וחרדל ביתי המיוצר במסעדה. יחד עם הטרטר נטחנו צלפים ושילובם במנה היה רך ולא משתלט.

ההמבורגר הראשון שהזמנו, עם אננס טרי, בייקון במייפל (אמיתי) וגבינת גרוייר היה מוצלח. האננס התאים להמבורגר בכמות מדויקת הבייקון היה חרוך מדי לטעמנו, רצינו להרגיש מעט מהבשריות שלו, אך הדבר לא העיב על ההנאה. גבינת הגרוייר גישרה בטעמיה את המתיקות האננסית ואת העישון הבייקוני.
ההמבורגר השני, עם פטריית מלך היער, עלי אורגנו וגבינת דנבלו, היה מוצלח ביותר. אמנם הפטרייה הונחה רק על מרכז ההמבורגר ולא הגיעה לקצוות, אבל טעמיה עטפו את כל הקציצה והגיעו לכל ביס. גבינת הדנבלו הוסיפה עקצוץ נעים לכל ביס ועלי האורגנו הוסיפו רעננות מפתיעה.

ng רונן מלחן המבורגר בייקון ואננס ווב (1)

הבשר של מסעדת NG משובח, על זה אין עוררין. מידת העשייה של ההמבורגרים הייתה מושלמת, מדיום עסיסי וקציצתי מדוייקים. לצד ההמבורגרים הוגשו חסה, עגבנייה, מלפפון חמוץ ובצל סגול שלא ננגעו (לא היה צורך, אך בעיקר לא היה מקום בלחמניה), קראנצ' בטטה (שהיה ממכר בצורה בלתי רגילה) ותפוח אדמה אפוי. יחד עם ההמבורגרים הוגשו גם שני קוקוטים מלאים בקטשופ ובמיונז, אך לא היה בהם צורך כלל וכלל. תחילה לא שמנו לב שהם שם, ולאחר ששמנו לב, הבנו שהם שם רק בגלל הקונצנזוס.
לקינוח הוגש פונדנט שוקולד חם, אפוי בסיר פוייקה קטן, עם עיגולי שוקולד לבן. הפונדנט היה רותח, נוזלי מבפנים ועוגתי מבחוץ.
האווירה במסעדת NG כיפית, למשפחות, לצעירים ולמבוגרים יותר. אפשר לשבת על הבר, או סמוך לשולחן. השירות שתקבלו יהיה טוב, הפלייליסט יהיה נעים וזורם והאוכל יהיה נהדר ומספק.

השארת תגובה