בירת קראפט חדשה של אלכסנדר

בירה וסיידר חדשים לראש השנה

יקבי כרמל ואלכסנדר משתפים פעולה ומציגים בירה קראפט משובחת.

מאת: דני ססלר

בירת קראפט חדשה וסיידר אלכוהולי חדש של אלכסנדר

מבשלת אלכסנדר בחסות יקבי כרמל הפיקה בירה חדשה, אימפריאל סטאוט. בירה שהתבגרה בחביות עץ, עשירה מאוד עם טעמים של פירות יבשים, קקאו וקרמל. גוף מלא מאוד ובעלת 10.4% אלכוהול. כמו כן השיקו סיידר יבש אלכוהולי, אלכסיידר, המיוצר מתפוחים ישראלים בלבד, בעל טעם מובהק של תפוחים מתוקים ומעט חמצמצים. הסיידר לא מסונן ועשיר בטעם. 7% אלכוהול.
מחיר: 13 – 15 שקלים.

נדב ארנס ארד, מנכ"ל יקבי כרמל: "אנחנו גאים להכריז על שיתוף פעולה עם בירה אלכסנדר, שעברה להפצה רחבה של יקבי כרמל. המבשלה החדשה והמתקדמת של בירה אלכסנדר מגדילה את כושר הייצור של  המבשלה ותאפשר לה להביא את בשורת הבירה האיכותית לכל הארץ. בימים אלו, אנו משלימים את הערכותינו לשנה הקרובה מבחינת כושר מכירות והפצה. תוצאות מהלכים אלו מורגשים כבר בשנה הנוכחית ויבואו לידי ביטוי מלא בשנת 2022".

אורי שגיא, מייסד ומנכ"ל מבשלת אלכסנדר הוסיף כי: "מבשלת בירת הקראפט הישראלית 'אלכסנדר', מייצרת בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת, מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. הבירה מיוצרת בתהליך קפדני וארוך מהרגיל המבוסס על ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות, בכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות".

השארת תגובה